RSS
Новости
31 января 2020, 20:35
Ядерний регулятор США затвердив проект малих модульних реакторів
Комісія з ядерного регулювання США підтвердила готовність до будівництва та експлуатації малого модульного рекатора виробництва NuScale.

"За підсумковим звітом Комісії з ядерного регулювання США, який затверджує нашу конструкцію, яка, як очікується, буде завершена до вересня 2020 року, новаторська електростанція NuScale з малим модульним реактором (SMR) готова до будівництва та експлуатації", - написали в NuScale.

Комерційна експлутація технології може початися у 2025 році.

Нагадаємо, Проект концепції "зеленого" енергетичного переходу України до 2050 року передбачає зниження частки атомної енергетики до 20-25% та вибір нової реакторної технології. Нові атомні потужності можуть будуватися на основі технології малих ядерних реакторів.

10 червня 2019 року НАЕК «Енергоатом», Holtec International та Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки України підписали тристоронню угоду, яка передбачає створення міжнародного консорціуму, метою якого є сприяння діяльності щодо впровадження в Україні технології малих модульних реакторів SMR-160.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое