RSS
Новости
7 февраля 2020, 13:28
«Київенерго» - в процедурі банкрутства
Госпсуд Донецької області ухвалою від 18.11.2019 відкрив провадження в справі №905/1965/19 про банкрутство АТ “К.Енерго” (до серпня 2019 року називалося АТ “Київенерго”).

Ініціатор відповідної процедури - ПрАТ “Науково-виробнича компанія “Гірничі машини”.

23.01.2020 суд вніс у реєстр вимог кредиторів боржника в т.ч. вимоги “Укртрансгазу” на 559,3 млн грн (четверта черга) та 115,4 млн грн (шоста черга); “Київводоканалу” - на 73 млн грн (четверта черга); ТОВ «Техремпоставка» - на 1,1 млрд грн (четверта черга).

В серпні 2018 року “Київенерго” передало в управління для комунального підприємства "Київтеплоенерго" київські ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 (забезпечують теплоенергією близько 60% киян). Перед цим для "Київтеплоенерго" передали також тепломережі, котельні і районні теплостанції. Це було пов`язано із закінченням терміну дії договору між "Київенерго" та КМДА на управління енергооб`єктами комунальної власності.

У жовтні 2018 року "Київтеплоенерго", "Нафтогаз" і "Київенерго" підписали мирову угоду, за якою Київтеплоенерго" визнало себе правонаступником за борговими зобов`язаннями "Київенерго" перед "Нафтогазом" у розмірі майже 2,4 млрд грн.

У грудні 2018 року Кабмін погодив реструктуризацію боргу “Київтеплоенерго” перед “Нафтогазом”.

Нагадаємо, що комунальне підприємство "Київтеплоенерго" отримало ліцензію на постачання електричної енергії, що дозволило підприємству постачати електроенергію споживачеві безпосередньо і зробило компанію конкурентоспроможною на новому ринку електроенергетики.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: finbalance.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое