RSS
Новости
14 февраля 2020, 11:56
Сотні накопичувачів енергії забезпечили безперебійне енергопостачання домогосподарств під час урагану
Ураган «Сабіна» (Sabine) з сильними поривами вітру по всій Німеччині призвів до перебоїв у залізничній та автомобільній інфраструктурі. Відбулися численні відключення електроенергії, особливо в південній Німеччині. Зокрема, близько 60 тис. домашніх господарств в зоні обслуговування постачальника енергії Bayernwerk зіткнулися з перебоями в подачі електрики, особливо сильно шторм торкнувся мережі в Східній і Нижній Баварії. У багатьох районах країни були зламані електричні опори, деревами, що впали пошкоджені лінії.

Однак власники домашніх систем накопичення енергії були в безпеці, повідомляє компанія E3 / DC, одна з провідних постачальників побутових накопичувачів в Германії. 9 та 10 лютого понад 1000 домашніх електростанцій в Німеччині перейшли в режим аварійного енергопостачання і далі постачали будівлі енергією.

На сьогодні, до мереж підключено близько 25000 побутових сонячних електростанцій, до складу яких входять системи накопичення енергії E3 / DC. Дані про їхню роботу віддалено збираються на порталі компанії.

Аналіз даних в період з полудня 9 лютого до 13 години 10 лютого показав, що за цей час в цілому більше ніж 1000 домашніх електростанцій подали сигнал про роботу в аварійному режимі.

Робота накопичувачів E3 / DC в аварійному режимі 9-10 лютого (зелені крапки)

У накопичувачах енергії серій S10 E і S10 E PRO аварійний режим передбачає повне відключення домашньої електростанції від зовнішньої мережі та трифазного автономного постачання споживача від батареї та сонячної фотоелектричної системи. Такий тип резервного живлення є унікальною особливістю домашньої електростанції E3 / DC, говорить компанія.

В окремих випадках побутові електростанції залишалися в острівному режимі близько восьми годин, в одному - майже 11 годин.

«Функція аварійного енергопостачання домашньої електростанції забезпечує найвищий рівень безпеки в разі суворих погодних явищ, які ми тільки що випробували», - підкреслює E3 / DC. Якщо зовнішня мережа виходить з ладу, домашня мережа відключається від розподільчої, і побутова електростанція будує свою власну трифазну мережу для живлення всього будинку. Резервне електроживлення тоді відбувається в межах потужності та доступної ємності батареї. Клієнти E3 / DC можуть запрограмувати розмір резерву для своєї системи. Завдяки зв'язку з фотоелектричною установкою, накопичувач E3 / DC також може безперервно заряджатися в режимі аварійного живлення. Як тільки зовнішня електромережа знову стане доступною, домашня електростанція автоматично повертається до нормальної роботи.

Нагадаємо, що Союз енергетичного і водного господарства (BDEW), найбільша організація, що об'єднує практично всі підприємства електроенергетики та газові галузі Німеччини, і Центр досліджень в області сонячної енергетики та водню Баден-Вюртемберг (ZSW) опублікували попередню статистику виробництва і споживання електроенергії в Німеччині у 2019 році.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!