RSS
Новости
20 декабря 2019, 11:25
ВДЕ забезпечили 43% споживання електроенергії в Німеччині у 2019 році - попередні дані
Союз енергетичного і водного господарства (BDEW), найбільша організація, що об'єднує практично всі підприємства електроенергетики та газові галузі Німеччини, і Центр досліджень в області сонячної енергетики та водню Баден-Вюртемберг (ZSW) опублікували попередню статистику виробництва і споживання електроенергії в Німеччині у 2019 році.

Частка ВДЕ в валовому споживанні електроенергії в країні досягла рекордних 43%. У минулому році вона склала 38,2%.

На наведеному графіку 1) показана траєкторія, необхідна для досягнення цілей, зафіксованих в поточній редакції EEG, німецького Закону про ВДЕ (80% у 2050 р); 2) позначена мета - 65% ВДЕ до 2030 року, встановлена ​​в «Програмі захисту клімату»; і зазначено фактичний розвиток. Як ми бачимо, поточний розвиток випереджає темпи, необхідні для досягнення встановлених в Законі цілей.

В цілому на основі відновлюваних джерел енергії було вироблено понад 244 мільярдів кіловат-годин. Найбільша питома вага у наземної вітроенергетики - майже 104 мільярди кіловат-годин (2018 рік: 90,9 млрд кВт*ч). Фотоелектричні сонячні системи виробили близько 45 млрд кВт*год (2018 рік: 44,0 млрд кВт*год). За ними йде біомаса з майже 45 млрд кВт*год. Офшорна вітроенергетика відзначилася найвищими темпами зростання - майже 25 відсотків - понад 24 млрд кВт * год (2018 рік: 19,5 млрд кВт * год). Вироблення ГЕС склала 21 млрд кВт * год (2018 р: 17,9 млрд кВт * год).

Вимірювання частки відновлюваних джерел енергії в валовому споживанні електроенергії є поширеним методом розрахунку, зазначає BDEW. Він відповідає європейським вимогам і цільовим показникам федерального уряду по розширенню використання відновлюваних джерел енергії. Валове споживання електроенергії охоплює всю систему електропостачання в країні.

Іншим варіантом може бути вимір частки відновлюваних джерел енергії в валовому виробленні електроенергії. Вона включає загальну кількість електроенергії, виробленої в Німеччині, включаючи експорт. При такому підході частка відновлюваних джерел енергії у 2019 році складе близько 40 відсотків.

Попри вражаючі успіхи в розвитку ВДЕ, без рішення нинішніх проблем розвитку вітроенергетики, а також без подальшого прогресу в розширенні сонячної енергетики довгострокові цілі федерального уряду з розвитку відновлюваних джерел енергії знаходяться під загрозою, відзначає організація.

Нагадаємо, що за першу половину 2019 року у ФРН з енергії Сонця, вітру, води і з біомаси виробили більше електроенергії, ніж на АЕС і ТЕС.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Німеччина закриє усі свої 84 вугільні електростанції. Країна, яка є одним з найбільших у світі споживачів вугілля, перейде на відновлювальні джерела енергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!