RSS
Новости
14 февраля 2020, 20:31
Facebook і Dominion розширюють партнерство у сонячній енергетиці
Dominion Energy Inc і гігант соціальних мереж Facebook об'єдналися для реалізації сонячного проекту потужністю 100 МВт у Вірджинії.

Сонячна станція Sadler Solar буде побудована, належати і управлятися компанією Dominion Energy в окрузі Грінсвілл.

Проект був схвалений Комісією Державної корпорації Вірджинії минулого місяця. Він приєднався до списку з восьми інших проектів Dominion Energy у Вірджинії і Північній Кароліні, які підтримують діяльність Facebook з використанням відновлюваних джерел енергії.

З 2017 року компанії співпрацюють в проектах, які сприяють будівництву понад 690 МВт сонячних електростанцій у цих двох штатах.

Facebook пообіцяв задовольнити попит на електроенергію в своїх глобальних операціях з використанням 100% відновлюваної енергії до кінця 2020 року.

Dominion Energy відзначає, що партнерські відносини з покупцями відновлюваної енергії, такими як Facebook, підтримують її мету - до 2022 року задіяти або розробляти 3 ГВт сонячної і вітрової енергії.

Раніше повідомлялося, що Facebook вперше інвестує в сонячну енергетику Компанія інвестує в гігантську сонячну електростанцію Prospero Solar в  «нафтовому штаті» Техас потужністю 379 МВт.  Після введення в експлуатацію в 2020 році вона стане однією з найбільших сонячних станцій у США.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое