RSS
Новости
21 февраля 2020, 10:20
Rio Tinto будує сонячну електростанцію з накопичувачем на своєму залізорудному родовищі
Гірничодобувний гігант Rio Tinto почав проект з будівництва сонячної електростанції, комбінованої з системою накопичення енергії, для енергопостачання свого залізорудного родовища в Західній Австралії.

Проект вартістю 98 млн доларів США містить в собі велику фотоелектричну установку потужністю 34 МВт та систему зберігання енергії на 12 МВт*год.

Електростанція повинна бути запущена в експлуатацію у 2021 році. Вона забезпечить приблизно 65 відсотків середньорічної потреби родовища в електроенергії.

Передбачається, що сонячна електростанція та батарея знизять щорічні викиди вуглекислого газу приблизно на 90 тис. тонн в порівнянні з генерацією на основі природного газу.

Rio Tinto стверджує, що спільно з урядом штату Західна Австралія вивчає подальші ініціативи в області декарбонізації в регіоні. Вони «можуть включати в себе більше сонячних електростанцій, а також проекти вітроенергетики та акумулятори».

Сонячні електростанції стають все більш популярними у гірничодобувних компаній, особливо в Австралії та Африці, регіонах з високим рівнем інсоляції.

Раніше в лютому австралійська гірничодобувна компанія Fortescue Metals оприлюднила плани нового проекту енергопостачання своїх розробок в Пілбарі, регіоні на півночі Західної Австралії. Він передбачає будівництво сонячних електростанцій потужністю 150 МВт, також великої системи накопичення енергії.

У гірській промисловості Африки діють десятки автономних гібридних енергетичних систем з використанням ВДЕ.

Раніше ЕлектроВісті писали, що опубліковано черговий випуск щорічної доповіді інвестиційного банку Lazard Levelized Cost of Energy Analysis (LCOE 13.0). Доповідь присвячена порівнянні економіки різних технологій виробництва електроенергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое