RSS
Новости
21 февраля, 14:55
У Мінекоенерго анонсували поступове закриття збиткових вугільних шахт
Міністерство буде закривати вугільні шахти з собівартістю видобутку понад 1 тисячі гривень за тонну.

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища буде поступово закривати нерентабельні вугільні шахти з собівартістю видобутку понад 1 тисячі гривень за тонну, яких в Україні більшість.

Про це заявив міністр Олексій Оржель під час презентації доопрацьованого проекту Концепції "зеленого" енергетичного переходу до 2050 року. "У нас вже є оцінка по кожному підприємству, по кожній шахті. Там, де собівартість (видобутку) тисяча гривень, то шахта конкурентоспроможна. Там, де більше - не конкурентоспроможна. Дуже мало об'єктів будуть конкурентоспроможними і цього літа запропонують адекватну ціну ", - повідомив він.

За словами міністра, з кожним роком необхідно робити все більше капіталовкладень, щоб підтримувати необхідну безпеку праці. "Ми розуміємо, (які розрахунки) навіть по кожному шахтарю. Це не буде шоковою терапією, а буде поступове закриття соціального питання", - підкреслив Оржель, зазначивши, що попередньо орієнтовний період закриття становить близько 10 років, але, швидше за все, це станеться раніше.
Як повідомляли Електровісті, Міненергодовкілля витратило 60 млн грн на ліквідацію держшахт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: УНИАН
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!