RSS
Новости
21 февраля 2020, 16:57
У Франції розробляють причіп-павербанк для електромобілів
Французький стартап EP Tender почав розробку 60-ти кВт*год причепів-павербанків, які дозволять заряджати електромобіль на ходу.

За словами гендиректора EP Tender Жана-Батіста Сегара, основна мета пристрою - допомогти водіям електромобілів, які їздять на довгі відстані.

"Зарядних станцій поки не так багато, як хотілося б, тому власники електрокарів часто обмежені у своїх переміщеннях", - зазначив Сегар.

У компанії говорять, що в разі використання причепа з електромобілем Renault Zoe, який має запас ходу на одній зарядці більше ніж 320 км, автономність електромобіля зростає вдвічі.

Відзначається, що купити такий павербанк можна буде за 11 тисяч доларів, компанія також розраховує здавати їх в оренду на маршрутах, які не обладнані зарядними станціями.

Представники компанії заявили, що модернізувати існуючі моделі електромобілів для роботи з причепами можна за 650 доларів. Стартап веде переговори з Renault, Citroen і Peugeot.

Раніше ЕлектроВісті писали, що декілька років тому на виставці Future Mobility Day концерн Volkswagen показав концепт мобільного робота, що допомагає заряджати електромобілі, підвозивши до них акумулятори. Нова модель обслуговує відразу кілька машин.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое