RSS
Новости
28 февраля 2020, 12:21
«Укренерго» видало Свідоцтва про відповідність вимогам до допоміжних послуг Курахівській ТЕС, Канівській і Каховській ГЕС
26 лютого 2020 року НЕК «Укренерго» видала Свідоцтва про відповідність вимогам до допоміжних послуг Курахівській ТЕС ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО», Канівській і Каховській ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго» із внесенням їх до Реєстру постачальників допоміжних послуг.

Отримання Свідоцтва підтверджує технічну відповідність електроустановок  постачальників допоміжних послуг вимогам Кодексу системи передачі, зокрема з резерву підтримки частоти (РПЧ), автоматичних резервів відновлення частоти (аРВЧ), ручних резервів відновлення частоти (рРВЧ), а також резервів заміщення (РЗ) в енергосистемі.

Курахівська ТЕС ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» пройшла повну процедуру випробувань електроустановок з метою підтвердження їх відповідності вимогам Кодексу системи передачі та встановлення технічних можливостей надання наступних допоміжних послуг:

  • забезпечення резерву підтримки частоти з діапазоном регулювання ±88 МВт;
  • забезпечення ручних резервів відновлення частоти на завантаження (або розвантаження) не більше 230 МВт;
  • забезпечення резервів заміщення на завантаження (або розвантаження) не більше 380 МВт.

Канівська ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго» пройшла повну процедуру випробувань електроустановок з метою підтвердження їх відповідності вимогам Кодексу системи передачі та встановлення технічних можливостей надання наступних допоміжних послуг:

  • забезпечення автоматичних резервів відновлення частоти з діапазоном регулювання 144 (±72) МВт;
  • забезпечення ручних резервів відновлення частоти на завантаження (або розвантаження) не більше 264 МВт;
  • забезпечення резервів заміщення на завантаження (або розвантаження) не більше 264 МВт.

Каховська ГЕС філії «Каховська ГЕС ім. П.С. Непорожнього» ПрАТ «Укргідроенерго» пройшла повну процедуру випробувань електроустановок з метою підтвердження їх відповідності вимогам Кодексу системи передачі та встановлення технічних можливостей надання наступних допоміжних послуг:

  • забезпечення автоматичних резервів відновлення частоти з діапазоном регулювання 197 (±98) МВт;
  • забезпечення ручних резервів відновлення частоти на завантаження (або розвантаження) не більше 317 МВт;
  • забезпечення резервів заміщення на завантаження (або розвантаження) не більше 317 МВт.

Для того, щоб стати учасником ринку допоміжних послуг, окрім отримання Свідоцтва про відповідність вимогам до допоміжних послуг щодо надання допоміжних послуг згідно вимог Правил ринку, необхідно приєднатися до договору з НЕК «Укренерго» про надання допоміжних послуг та бути внесеним до Реєстру постачальників допоміжних послуг, які пройшли перевірку електроустановок для надання допоміжних послуг Оператору системи передачі, опублікованому на сайті НЕК «Укренерго».

Нагадаємо, що Кабінет міністрів погодив призначення на посади членів наглядової ради ПрАТ "НЕК" Укренерго "трьох представників держави. Відповідне розпорядження Кабміну №156-р від 26 лютого оприлюднено на офіційному урядовому порталі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое