RSS
Новости
6 марта 2020, 19:26
Сінгапур почав будувати гігантські "зелені" станції для відмови від нафти
Стратегія уряду Сінгапуру передбачає протягом 15 років звести до нуля викиди СО2 в атмосферу, для чого планується відмова від викопного палива на користь сонячної енергетики.

Для досягнення своєї мети держава витратить майже $100 млрд, пише Bloomberg. Зараз на частку промисловості Сінгапуру випадає 60% викидів, з яких три чверті на нафтопереробку й нафтохімію.

"Сінгапур не може уявити собі майбутнього, де спалюється нафта й газ, і думаю, що інші країни теж перейдуть на низьковуглецеві джерела енергії. Якщо такі великі гравці, як Сінгапур, відучаться від зростання на основі викопного палива, зміна клімату завмре і більше не буде збільшуватися", – завив професор Школи державної політики ім. Лі Куан Ю Винод Томас.

Зараз Сінгапур є домом для третього за величиною у світі центру торгівлі нафтою, після Нью-Йорка й Лондона, і одним з провідних світових центрів з її переробки. Нафтогазовий сектор оцінюється в $80 млрд, а Сінгапур отримує 95% електроенергії з природного газу.

Уряд інвестує в поновлювані джерела енергії і хоче, щоб до 2030 року сонячні панелі могли забезпечити електроенергією приблизно чверть домогосподарств. Однак це складе всього 4% від загального попиту на енергію, хоча і стане явним прогресом, як порівняти з теперішнім 1%.

Частково проблема полягає в тому, що для великих сонячних ферм дуже мало землі. Замість цього уряд планує встановити панелі на дахах своїх 10 000 громадських будівель. Енергетична компанія Sembcorp Solar Singapore збирається побудувати на водосховищі одну з найбільших в світі плавучих сонячних ферм – розміром з 45 футбольних полів.

Раніше повідомлялось, що Австралія побудує сонячну станцію потужністю 10 ГВт і експортуватиме електроенергію у Сингапур.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: obozrevatel.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое