RSS
Новости
13 марта 2020, 16:10
Стартап VoltAero випробував гібридний електролітак Cassio 1 (ВІДЕО)
Стартап VoltAero провів випробування гібридного літака Cassio 1. Апарат піднявся в повітря з аеродрому Руаян-Меді у Франції.


Літак оснащений двома пропелерами, по одному на кожному крилі літака, двома окремими 60-кіловатними електричними моторами ENGINeUS 45 виробництва Safran Electrical & Power. Третій мотор, що штовхає гвинт в задній частині фюзеляжу, отримує енергію від звичайного ДВЗ на 170 кВт.

Однак, у фінальній версії VoltAero замінить ДВЗ на гібридний блок живлення. У такій збірці у Cassio буде три електромотора по 60 кВт і один двигун внутрішнього згоряння на 300 кВт. Модуль вже побудований, але поки проходить наземні випробування.

За словами пілота-випробувача та технічного директора компанії Дідьє Естена, в повітрі мотори не вібрували і працювали дуже тихо.

VoltAero планує випускати чотирьох-, шести- і дев`ятимісні версії Cassio. Максимальна швидкість літака буде 200 вузлів (370 км/г), а дальність польоту - мінімум 3,5 години. Поставки почнуться в кінці 2021 або на початку 2022.

Раніше ElektroVesti писали, що повністю електричний літак NASA готовий до перших випробувань.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!