RSS
Новости
20 марта 2020, 16:10
Гірничодобувні гіганти BHP, Anglo American і Fortescue створять тимчасове об`єднання з метою виробництва «зеленого водню»
Великі міжнародні гірничодобувні компанії BHP, Fortescue Metals, Anglo American і консалтингова фірма Hatch оголосили про створення нового консорціуму (Green Hydrogen Consortium), метою якого є виробництво «зеленого» водню.

Компанії заявили, що вони хочуть усунути перешкоди на шляху впровадження технологій екологічно чистого водню і стимулювати інновації в цьому секторі.

Зелений водень, як відомо, виробляється за допомогою електролізу, що працює на відновлюваній енергії.

Учасники відзначають, що на сьогоднішній день деякі члени консорціуму розглядають можливість виробництва зеленого водню на своїх виробничих майданчиках, а інші придбання його у сторонніх постачальників.

На даному етапі зелений водень є дорогим, а його виробництво технічно складним, кажуть компанії. Як консорціум, група учасників важкої промисловості сподівається скоротити витрати і розширити технічні можливості за рахунок масштабування і обміну знаннями. Завдяки співпраці та інноваціям, група сподівається прискорити зниження витрат і технологічну готовність зеленого водню.

Консорціум буде працювати три роки. Хід робіт буде контролюватися кожні шість місяців. Компанія Hatch виступатиме в якості менеджера проекту.

Діяльність консорціуму буде базуватися в Західній Австралії. Міністр регіонального розвитку цього штату зазначає: «Ми вітаємо це промислове співробітництво, яке допоможе знизити вуглецевий слід видобутку корисних копалин і зробить Західну Австралію світовим новатором і виробником зеленого водню. Зелений водень дає реальну можливість знизити споживання дизельного палива і викиди вуглецю в процесі видобутку, існує потенціал використання паливних елементів для живлення стаціонарних і мобільних установок, гірських транспортних засобів ».

Нагадаємо, нафтогазовий гігант BP створить газотранспортну систему для зеленого водню в Німеччині.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!