RSS
Новости
27 марта, 11:44
Експорт інверторів для сонячних електростанцій китайського виробництва склав у лютому 2,4 ГВт
У лютому 2020 року китайські виробники експортували 2,4 ГВт інверторів для сонячних електростанцій загальною вартістю 85 мільйонів доларів США. Згідно з дослідженням Zhixin Consulting,, на послідовній основі це падіння на 41%, однак у порівнянні з минулим роком експорт все одно виріс на 64%. У дослідженні враховано тільки та продукція, яка була вироблена на заводах в Китаї та експортована.

Лідером в лютому стала Sungrow, яка відвантажила більше ніж 1 ГВт інверторів, з них 46,71 МВт - на внутрішній ринок, в Індію - 480 МВт, а за кордон - 943,71 МВт.

За Sungrow слідом йде Huawei, поставки якої в лютому 2020 року досягли 548,23 МВт, а на 3-му місці - Growatt з відвантаженою потужністю 325 МВт.

Найбільший попит припав на інвертори середньої потужності, на частку яких припало 63,98% від загального обсягу експортних поставок, 17,81% - на інвертори малої потужності, і 4,88% - мікроінвертори.

Zhixin Consulting пояснює причину спаду експортних поставок китайського виробництва впливом пандемії коронавіруса, оскільки заводи були закриті як превентивний захід. Попри те, що Китай відновлюється після економічних і фізичних впливів вірусу, в даний час від вірусу починають страждати центри попиту в Європі, що, як очікується, призведе до скорочення попиту.

«Що стосується річного обчислення з експорту, то темпи зростання в першому кварталі низькі. У зв'язку з поновленням бізнес-активності та виробництва в різних регіонах, а також поступовим впровадженням політики підтримки експорту механічної та електротехнічної продукції, все ще слід очікувати зростання в довгостроковій перспективі », - вважають аналітики Zhixin Consulting.

Нагадаємо, що SMA та Infineon спільно розробили інвертори на основі карбіду кремнію в якості напівпровідників, що дозволило не тільки знизити вагу, але й відмовитися від використання деяких комплектуючих.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!