RSS
Новости
27 марта 2020, 21:34
В Ізраїлі розробили шестимісний безпілотник на водневій батареї
В Ізраїлі розробили шестимісне міське аеротаксі на водневій батареї на базі літального апарату для військових і рятувальних служб. Проект CityHawk реалізує ізраїльська компанія Metro Skyways,"дочка" Urban Aeronautics.

Безпілотник буде повністю електричним з живленням електромоторів і бортових систем від водневої батареї. Перший політ шестимісного аеротаксі планується здійснити у 2021 році. Розробники вважають, що CityHawk дозволить значно підвищити ефективність хеліпортів і збільшити повітряні пасажирські перевезення безпосередньо у містах та між населеними пунктами.

Наразі Metro Skyways домовилася з Сінгапурською компанією чартерних вертолітних перельотів Ascent про комерціалізацію літального апарату. За умовами угоди, Ascent буде просувати шестимісне міське аеротаксі CityHawk у країнах Азії.

Розробка CityHawk ведеться з 2017 року на базі безпілотного літального апарату Cormorant (раніше розроблявся за проектом AirMule). Останній створюється для військових і рятувальних служб для транспортування боєприпасів, провізії і як літальний апарат для медичної евакуації. Cormorant розробляється з 2010 року. У 2013 році апарат виконав перший політ за заздалегідь визначеним маршрутом, а в 2015-му - повністю автономний політ з самостійним розрахунком маршруту. Cormorant оснащений двома вентиляторами, розташованими паралельно землі у корпусі, а також двома штовхаючими вентиляторами у хвостовій частині. Злітна маса апарату становить 1,4 тонни.

Безпілотник Cormorant здатний розвивати швидкість до 180 кілометрів на годину, перебувати у повітрі до п'яти годин і перевозити вантажі масою до 635 кілограмів. Гранична висота польоту апарату становить 3,7 тисячі метрів.

Раніше повідомлялося, що Toyota представила безпілотний спортивний електрокар.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое