RSS
Новости
3 апреля 2020, 16:26
Найбільший в світі контейнеровоз в квітні виконає свій перший рейс
Перший 24-тисячник компанії HMM буде задіяний на трейді Азія - Північна Європа з кінця квітня, а інші повинні бути здані до вересня поточного року.

Пандемія коронавіруса негативно вплинула на суднобудівну галузь, однак не позначилася на термінах здачі в експлуатацію мегаконтейнеровоза південнокорейської судноплавної компанії Hyundai Merchant Marine (HMM) місткістю 24 тис. TEU.

Поставки найбільших в світі контейнеровозів повинні початися з цього місяця, на корейських заводах Samsung Heavy Industries і Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering проводяться завершальні роботи.

"Перший контейнеровоз буде задіяний на трейді Азія - Північна Європа з кінця квітня, а інші повинні бути здані до вересня поточного року", - повідомили в компанії HMM.

Відзначимо, що керівництво компанії оголосило, що з 1 квітня поточного року назва Hyundai Merchant Marine не використовуватиметься в якості офіційного фірмового найменування бренду, його замінять на HMM.

Відзначимо, що на даний момент найбільшими в світі є контейнеровози 23-тисячники, якими оперує компанія MSC. Найновішим з них є MSC Ambra, який завершив свій перший рейс в першій декаді березня. Судно вміщає 23 756 TEU.

Ще п'ять подібних контейнеровозів було побудовано в 2019 році, першим з них був спущений на воду MSC Gulsun.

Всього на даний момент побудовано 11 контейнеровозів, що вміщають понад 23 тис. TEU. 6 судів були побудовані на верфах Samsung, ще 5 – на Daewoo.

Нагадаємо, E-Ferry Ellen, найбільший в світі повністю електричний паром, здійснив свій перший рейс, з'єднавши острів Ерё (населення 6 тис. Чол.) з материковою частиною Данії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое