RSS
Новости
10 апреля 2020, 10:49
Енергоблок №1 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі після продовження терміну експлуатації
10 квітня 2020 року о 01:26 після продовження терміну експлуатації та відновлення турбогенератора енергоблок №1 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі. Ведеться навантаження реакторної установки до номінальної потужності відповідно до графіка.

При перехідних процесах підключення енергоблока порушень умов та меж безпечної експлуатації не було.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

25 липня 2019 року НАЕК «Енергоатом» отримав ліцензію на експлуатацію ядерної установки енергоблока №1 Хмельницької АЕС після того, як 18 липня 2019 року Колегія Державної інспекції ядерного регулювання затвердила Висновок державної експертизи з ядерної та радіаційної безпеки Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока №1 Хмельницької АЕС та встановила дату наступної періодичної переоцінки безпеки цього енергоблока – 13 грудня 2028 року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що уже наступного року паливо Westinghouse буде використовуватися на 5-му блоці Запорізької атомної електростанції в режимі промислової експлуатації. Нині добігає кінця дослідна.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!