RSS
Новости
10 апреля 2020, 15:51
Renault планує запустити компактний електрокросовер з запасом ходу 600 км в 2021 році
Згідно з повідомленням французького порталу L'Argus, запуск повністю електричного компактного кросовера Renault на платформі CMF-EV планується навесні 2021 року. Збиратися компактний електрокросовер буде на французькому заводі Renault в Дуе.

Електромобіль, всередині компанії отримав кодове ім'я «BCB», буде побудований на основі концепту Morphoz, представленому в березні поточного року. Повідомляється, що в комплектації з максимальною продуктивністю модель отримає запас ходу в межах від 550 до 600 кілометрів.

Що стосується ціни, майбутня серійна модель розташується, як очікується, між DS 3 Crossback E-Tense і Peugeot e-2008 і коштуватиме близько 37 000 євро.

Нагадаємо, головною особливістю коцепткара Morphoz стала спроба поєднати два автомобілі в одному. У режимі «Місто» прототип являє собою компактний електрокросовер з довжиною 4,4 метра і колісною базою 2,73 метра. Потужність електродвигуна дорівнює 136 к. с. (100 кВт), а акумулятор на 40 кВт*год дозволяє проїжджати на одній зарядці до 400 км.

Для переходу в режим «Подорож» Renault Morphoz потрібно змінити свої габарити на спеціальній станції.

Електромобіль розсувається в зоні передньої стійки, база подовжується до 2,93 метра. У простір, що звільнився за кілька секунд встановлюється додаткова батарея на 50 кВт*год. За рахунок цього запас ходу підвищується до 600 км, а максимальна потужність - до 218 к. с. (160 кВт).

До речі, майбутній серійний електромобіль навряд чи отримає функцію трансформації Morphoz, все перейняте з концепту, цілком ймовірно, буде відноситься до базового дизайну і стильових елементів.

Згідно з інформацією L'Argus, на 2022 рік також заплановано більший електричний кросовер Renault на базі платформи CMF-EV.

Нагадаємо, Renault показала концепт електрокара-трансформера, який може подовжуватися.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotechnica.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!