RSS
Новости
17 апреля 2020, 11:52
У Пакистані будують гідроелектростанцію потужністю 4 320 МВт
У Пакистані на річці Інд планують побудувати гідроелектростанцію проектною потужністю 4 320 МВт.

Проект Dasu реалізує спільне підприємство GE Hydro China і Power China Zhongnan Engineering Corporation.

В рамках першої черги планується встановити 6 енергоблоків потужністю по 360 МВт кожен з очікуваним річним виробництвом 12 ТВт*год електроенергії.

Світовий Банк видав на будівництво першої черги ГЕС Dasu кредит у розмірі $700 млн на 25 років, включаючи 5-річний пільговий період.

Наразі вирішені питання, пов'язані з придбанням земельних ділянок, почалися будівельні роботи, які у рамках першої черги включають будівництво греблі ГЕС та інших гідротехнічних споруд, підземного машинного залу, правобережних під'їзних шляхів, перенесення Каракорамського шосе, будівництво дволанцюгової ЛЕП 500 кВ, декількох ЛЕП 132 кВ і підстанцій. Очікується, що перша черга ГЕС буде введена в експлуатацію на початку 2025 року.

Друга фаза проекту (2160 МВт) передбачає будівництво ще одного підземного машзалу, установку 6 турбін і спорудження дволанцюгової ЛЕП 765 кВ, що дозволить збільшити річне виробництво електроенергії до 9 ТВт*год.

Як результат, ГЕС Dasu потужністю 4 320 МВт вироблятиме 21 485 ГВт*год електроенергії у рік.

Реалізація проекту дозволить збільшити обсяг виробництва електроенергії в країні, а також частку гідрогенерації у складі генеруючих потужностей, серед яких на даний час домінують теплоелектростанції. Будівництво ГЕС у 345 км від пакистанської столиці допоможе пом'якшити енергетичну кризу в країні.

Нагадаємо, що Пакистан планує збільшити частку ВДЕ в виробленні електроенергії до 60% до 2030 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое