RSS
Новости
17 апреля 2020, 12:58
У Бельгії запустили перший офшорний вітропарк із турбінами потужністю 9,5 МВт кожна
На морській вітровій електростанції Northwester 2 завершено установку турбін MHI Vestas потужністю 9,5 МВт кожна. Вітроелектростанція має загальну потужність 219 МВт та є першим проектом з турбінами V164-9,5 МВт для комерційної експлуатації.

Темп роботи зі спорудження вітропарку сповільнювала несприятлива погода, а згодом і криза, викликана COVID-19. Однак перешкоди вдалося здолати завдяки самовідданій роботі команди.

Перші 23 вітрогенератори на Northwester 2 згенерували електроенергію вже у січні 2020 року. З постачальником турбін, MHI Vestas, було укладено 15-річну угоду про обслуговування турбін.

Усі основні компоненти турбін зібрані та введені в експлуатацію в гавані Flushing. Вітроелектростанція розташована в 50 кілометрах від узбережжя Остенде в Бельгії.

Нагадаємо, що Європейська асоціація вітроенергетики WindEurope опублікувала статистику розвитку морського сегмента галузі у 2019 році. За рік в Європі було введено в експлуатацію 3,6 ГВт потужностей офшорної вітроенергетики - 10 електростанцій в п'яти країнах. Це найвищий результат за всю історію галузі 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!