RSS
Новости
22 мая, 12:59
З початку року виробники «зеленої» електроенергії отримали 5,7 млрд грн
ДП «Гарантований покупець» з початку 2020 року придбало у виробників електроенергії за «зеленим» тарифом близько 3470 МВт*год електроенергії, повідомляє прес-служба.

На 22 травня 2020 року на користь відновлюваної генерації сплачено понад 5,7 млрд грн. При цьому, електроенергію за січень сплачено на 100%, лютий - на 98%. За «зеленим» тарифом за березень і квітень підприємство розрахувалося частково. Через заборгованість з боку «НЕК«Укренерго».

Відзначається, що «Укренерго» не здійснив жодного платежу на користь «Гарантованого покупця» за послуги, надані у квітні та травні. Загальний борг НЕК «Укренерго» на даний момент складає 13,3 млрд грн, з яких:

- 0,4 млрд грн - за січень;

- 2,6 млрд грн - за лютий;

- 3,0 млрд грн - за березень;

- 5,9 млрд грн - за квітень;

- 1,4 млрд грн - за травень.

Раніше повідомлялось, що єдиний покупець "зеленої" електроенергії держпідприємство "Гарантований покупець"винен виробникам з відновлюваних джерел (ВДЕ) більше 7,17 млрд грн.

Нагадаємо, що в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець заявила, що в енергетичній галузі дефіцит грошей становить понад 50 мільярдів гривень.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!