RSS
Новости
22 мая 2020, 15:47
Відбулося перше засідання комісії з відбору приватних локомотивів до роботи на залізничних коліях в рамках пілотного проекту
У Міністерстві інфраструктури України 21 травня під головуванням першого заступника міністра Дмитра Абрамовича пройшло перше засідання комісії з відбору учасників експериментального проекту по допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах на залізничних шляхах загального користування і ділянок залізничних колій загального користування для здійснення курсування приватних локомотивів.

Згідно з даними МІУ, на вчорашньому засіданні розглядалася інформація про потенційні ділянки, запропоновані заявниками для роботи, і інформація про локомотиви, які заплановані для використання в пілотному проекті.

Втім, ні список заявлених ділянок, ні інформацію про локомотиви в міністерстві не оприлюднили

За словами Дмитра Абрамовича стало зрозуміло, що ділянки ці будуть не дуже протяжними. "Експеримент на окремих невеликих ділянках дозволить протестувати систему залучення приватних операторів: питання отримання дозволу для оперування на інфраструктурі, системи управління безпекою, співпраці з "Укрзалізницею" як з оператором інфраструктури", - сказав чиновник.

На наступному етапі заявники повинні будуть надати детальну інформацію про технічні характеристики локомотивів, зокрема, документацію, а також інформацію про машиністів, систему управління безпекою тощо, повідомили в МІУ.

Нагадаємо, українські підприємства виступають за збільшення локалізації виробництва електровозів для УЗ.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!