RSS
Новости
29 мая 2020, 12:23
Aiko Solar планує побудувати в Китаї завод з виробництва фотоелементів з річною потужністю 4,3 ГВт
Компанія Aiko Solar оголосила, що побудує в Китаї завод з виробництва високоефективних кристалічних кремнієвих фотоелементів з річною потужністю 4,3 ГВт. На заводі планують виробляти фотоелементи розміром до 210 мм.

Цей виробничий проєкт в місті Іу в провінції Чжецзян дозволить виробляти фотоелементи з рівнем ефективності до 23%, що є високим технічним показником для галузі.

Кошти на будівництво заводу надійдуть за рахунок непублічної емісії акцій в 2020 році, в цілому близько 250 мільйонів юанів (35 мільйонів доларів). Як випливає зі звіту, Aiko Solar інвестує в завод на 4,3 ГВт після вирахування витрат на випуск акцій.

До того, як вищевказані кошти почнуть надходити на проєкт, Aiko Solar заявляє, що продовжить інвестувати власні кошти для просування проєкту.

У січні 2020 року Aiko Solar поділилася своїми планами розширення виробничих потужностей для високоефективних кристалічних кремнієвих фотоелементів до 45 ГВт до 2022 року з 9,2 ГВт в кінці 2019 року.

Раніше повідомлялось, що власники німецької компанії Heckert Solar GmbH, що володіє фабрикою з випуску модулів об'ємом 400 МВт на рік, відкривають завод під торговою маркою SolarWelt GmbH, де вироблятиметься 400 МВт продукції в рік.

Нове виробництво відкриється в Тюрінгії в першому кварталі 2021 року і буде працювати в чотири зміни, повідомляє компанія.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое