RSS
Новости
29 мая 2020, 15:49
Австралійці презентували електричну яхту, яку можна ніколи не підключати до розетки
Компанія із Сінгапуру Azura Marine презентувала електричну яхту вартістю більше 500 000 доларів. В компанії стверджують, що судно може постійно плавати в морі і живитись за рахунок енергії сонця.

Яхту Aquanima 40 показали на початку цього місяця на Балі. Вона має чотири каюти і може вмістити восьмеро гостей. Судно спроможне здійснювати довгі подорожі без дозаправки паливом та підзаярдки від мережі.


В Azura Marine зазначили, що яхта має акумулятор на 60 кВтгод та велику сонячну систему на 10 кВтгод.

“Для власника це означає необмежені круїзи без витрат на паливо, без шуму і вібрації, без запахів, без шкідливих викидів і без порушення морського життя. Електродвигуни практично не вимагають техобслуговування”, – говорять в компанії.


На яхті є всі зручності для довгих морських подорожей – камбуз, генератор льоду, плита, раковина. Ванну кімнату і туалет розмістили на головній палубі. Також вона оснащена ще й системою збору дощової води. Тому спеціально запасатись прісною водою не потрібно.

Без зупинки за один день Aquanima 40 може подолати відстань в 185 кілометрів.


“Яхта виправдала всі наші очікування. В той час як дизайн забезпечує практично безшумну роботу при відсутності шкідливого забруднення навколишнього середовища”, – сказав співзасновник генеральний директор Azura Marine Жюльєн Мело.

Aquanima 40 оцінили в 495 000 євро або 540 000 доларів. Кожне судно можна налаштувати під конкретного клієнта з бажаними опціями.

Нагадаємо, у Миколаєві для річкових перевезень розробили судно з сонячними панелями.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое