RSS
Новости
5 июня 2020, 15:04
Infiniti скористається технологіями Nissan, щоб випускати власні електромобілі
Компанія Infiniti вирішила відмовитися від розробки власних електромобілів. Натомість автовиробник зосередиться на створенні автомобілів на електротязі на базі технологій Nissan.

Директор бренду Ашвані Гупта пояснив, що Infiniti тривалий час випускала преміальні седани та позашляховики на основі власних задньопривідних платформ. Інколи компанія використовувала ці платформи в автомобілях Nissan, однак лише на домашньому японському ринку. Це робили для того, щоб конкурувати з BMW та Mercedes.

Проте планам компанії збутися не судилося – минулого року в світі було продано 189 тисяч автомобілів Infiniti проти 2,5 мільйона BMW і 2,3 мільйона Mercedes. 

Саме тому автовиробник вирішив змінити стратегію, а саме відмовитися від власних платформ й запропонувати клієнтам поліпшені версії масових автомобілів Nissan.

Гупта наголосив, що Infiniti запозичить у Nissan технологію e-Power. Це послідовний гібридний привід, в якому ДВС служить тільки для генерації електрики і механічно взагалі не пов’язаний з колесами – така автівка рухається за допомогою лише електродвигуна.

Головною перевагою системи e-Power є те, що з юридичної точки зору оснащені нею автомобілі в деяких країнах вважаються електромобілями. Тобто покупці можуть скористатися всіма доступними пільгами.

Очікується, що привід e-Power вдосконалять для Infiniti. Зокрема, буде додано потужність електродвигуна, а можливо встановлення й двох електродвигунів. Також буде встановлена батарея з більшою ємністю й з можливістю підзарядки (ця функція відсутня в моделях Nissan).

Раніше ElektroVesti писали, що Nissan сконцентрується на електромобілях преміум-класу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!