RSS
Новости
12 июня 2020, 11:54
В Citroën оприлюднили дату презентації електромобіля ë-C4
Компанія Citroën 30 червня презентує свій електромобіль ë-C4.

Продавати електричний седан почнуть вже наприкінці поточного року.

Нове покоління C4 зробить модельний ряд першим доступним у всіх модифікаціях – на бензині, дизелі та електротязі.

Електромобіль буде базуватися на платформі EMP2, на аналогічній також побудована модель Peugeot 208. То ж цілком можливо, що й технічні характеристики у автівок будуть однакові, зокрема, електродвигун потужністю 100 кВт (приблизно 136 к.с.), що живиться від акумулятора потужністю 50 кВт/год. Запас ходу складатиме 310-340 км (з циклом WLTP).

Компанія CITROËN протягом 100 років демонструвала сміливість та творчий підхід, пропонуючи демократичний, недорогий, зручний доступ до мобільності.  На 101-му році існування бренд запропонував нову революцію, представивши модель Ami – 100% електромобіль, створений на базі концепт-кара AMI ONE. 

Нагадаємо, що Citroën представила міні-електрокар вартістю від 6000 євро, який можна водити без прав. Двомісний компактний електромобіль Citroën Ami, вперше показаний у вигляді концепту в минулому році, з'явиться у продажу вже навесні. Це настільки мініатюрний автомобіль, що технічно (при своїх 2,41 метрів за довжину) вважається легким квадроциклом, як і Renault Twizy.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!