RSS
Новости
12 июня 2020, 16:53
Міненерго визначить квоти для «зелених» аукціонів через 2 місяці після вступу в законну силу умов меморандуму
Міністерство енергетики планує встановити квоти (максимальний обсяг потужності, МВт) для різних типів генерації, які будуть винесені на «зелені» аукціони, через 2 місяці після того, як буде прийнятий та вступить в силу закон, який введе в дію нові зміни державної підтримки сектору ВДЕ у відповідності до нещодавно підписаного з інвесторами меморандуму.

Про це під час брифінгу 12 червня повідомила т. в. о. міністра Ольга Буславець.

«Через 2 місяця після вступу цього закону в силу ми будемо затверджувати квоти», - сказала вона. За словами Буславець, без прийняття цього закону не є зрозумілим обсяг тих квот, які потрібно виносити на аукціон.

Також Буславець проінформувала, що лише після визначення квот можна буде говорити про проведення перших «зелених» аукціонів, які очікуються у 20201р.

«Аукціони обов’язково будуть, я думаю, вже у наступному році», - сказала вона. За словами т. в. о. міністра законопроект, в якому висвітлені умови меморандуму, планується зареєструвати у парламенті 12 червня.

Нагадаємо, виконавчий директор UR "Кліар Енерджі" Сергій Савчук розповів про своє бачення впровадження аукціонів в "зеленій" енергетиці України.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое