RSS
Новости
26 июня 2020, 14:37
Plugsurfing виступає в якості партнера по зарядці електромобілів Volvo
Слідом за аналогічним оголошенням від Polestar, Volvo оголосила про угоду з Plugsurfing, щоб пропонувати загальноєвропейську послугу зарядки для своїх нових повністю електричних моделей Recharge. Угода з Plugsurfing, одним з найбільших і швидкозростаючих агрегаторів зарядних мереж в Європі, дозволить водіям легко заряджати свій електричний автомобіль Volvo незалежно від того, де вони знаходяться, і усуває необхідність в незліченних національних підписках.

Клієнти зможуть заряджати свій автомобіль за допомогою безконтактної зарядної карти або програми для смартфона в будь-який з 200 000+ підтримуваних точок зарядки Plugsurfing в 38 європейських країнах.

Завдяки угоді з Plugsurfing, Volvo Cars усуває найпоширеніші перешкоди для водіїв електромобілів, такі як доступ до точок різних мереж зарядки і сильно фрагментований європейський ринок зарядної інфраструктури.
Обліковий запис Plugsurfing, який буде включений в кожну повністю електричну модель Volvo Recharge в Європі, дає доступ до численних локальних зарядним мереж по всій Європі, що дозволяє без проблем подорожувати через кордон на своєму електромобілі.

За допомогою програми Plugsurfing або інформаційно-розважальної системи на базі Android клієнти Volvo можуть відфільтрувати точки зарядки по місцю розташування, доступності в режимі реального часу і швидкості зарядки. Додаток також показує інформацію про ціни для кожної точки зарядки, що робить процес простим і прозорим.
Перша модель з доступом до Plugsurfing буде Volvo XC40 Recharge P8, поставки якого почнуться в кінці цього року.

Нагадаємо, компанія Volvo представила свій перший електричний кросовер XC40 Recharge P8 з яким цілком може претендувати на лідируючі позиції в класі електрокарів.

Повнопривідний XC40 Recharge P8 пропонує запас ходу понад 400 км (WLTP) на одній зарядці і потужність приводу 408 к.с. Батарея заряджається до 80% своєї ємності за 40 хвилин від швидкої зарядки постійного струму.
У найближчі роки Volvo Cars продовжить випускати інші повністю електричні моделі. До 2025 року обсяг продажів по всьому світу повинен скласти 50% повністю електричних автомобілів, а решта 50% - гібриди.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hevcars
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!