RSS
Новости
3 июля 2020, 16:06
Компанія Hyundai представила свій перший електробус з запасом ходу 250 км
Компанія Hyundai Motor Company показала світу свій перший електробус – County Electric. Новинка призначена для корейського ринку. В компанії наголосили, що електробус є економічною, екологічною, безпечною та зручною альтернативою дизельним автобусам.

Довжина County Electric складає 7 710 мм. Електробус обладнали літій-іонно-полімерним акумулятором ємністю 128 кВт*год, який дозволяє транспортному засобу долати близько 250 км без підзарядки.

Для повної зарядки електробуса від стандартної системи Combo 1 DC (на основі зарядки 150 кВт) необхідно 72 хвилини. Однак можна буде заряджати County Electric й від побутової розетки 220 В, тільки от піде на це 17 годин.

В Hyundai Motor стверджують, що в діапазоні від 50 до 80 км/год Country Electric забезпечує 30-відсоткове прискорення в порівнянні з дизельними моделями.

Також електробус оснащений електронно-керованою пневматичною гідравлічною гальмівною системою з більш міцними гальмівними дисками для витримування збільшеної ваги автобуса через акумулятор.

Для запобігання нещасним випадкам транспортний засіб обладнали новітніми технологіями безпеки. Так, поруч із середніми дверима були встановлені спеціальні датчики, зокрема, ультразвуковий. Вони перешкоджають зачиненню дверей, коли пасажири входять чи виходять з салону.

 

Окрім того, датчики спрацьовують, коли якась частина тіла потрапляє в двері – в такому випадку двері відчиняються автоматично й дозволяють запобігти травмі.

County Electric має також віртуальну звукову систему двигуна і систему допомоги при паркуванні, щоб попередити пішоходів і запобігти нещасним випадкам.

Автобус доступний із задніми подвійними складаними дверима, сидіннями зі спинкою вищою на 220 мм і новою системою ременів безпеки, яка може знизити тиск в животі під час екстреного гальмування. Заміна дизельного двигуна на електродвигун забезпечує більше місця, полегшуючи пасажирам вхід і вихід з автобуса.

Перевозити електробус може від 15 до 33 пасажирів. Тож він ідеально підійде в якості громадського транспорту.

Нагадаємо, компанія Hyundai представила електромобіль «Prophecy» з джойстиками замість рульового колеса.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!