RSS
Новости
17 июля 2020, 12:23
Renault розпочав поставки серійної версії електричної вантажівки D Z.E.
Компанія Renault передала своєму партнеру, транспортній компанії Delanchy першу серійну модель електричної вантажівки Renault серії D Z.E.

Delanchy ще у 2017 році почала використовувати передсерійну модель повністю електричної вантажівки Renault серії D з метою забезпечення екологічної безпеки при перевезенні вантажів.

Електровантажівки Renault серії D в Delanchy використовували для щоденних поставок товарів до магазину Les Halles de Lyon – Paul Bocuse (Ліон, Франція).

Перевезення здійснюються у різні проміжки часу, щоб не порушувати тишу і спокій місцевих жителів.

В Delanchy Group зазначили, що для них, як і для Renault Trucks, важливо, щоб міський транспорт швидше переходив на використання електричної енергії з метою покращення якості життя у міських центрах та зменшення глобальних обсягів шкідливих викидів, тому компанія, що спеціалізується на здійсненні рефрижераторних перевезень, вирішила замовити першу 16-тонну вантажівку моделі Renault Trucks D Z.E., що виготовлятиметься на заводі Renault Trucks у Бленвіль-сюр-Орн у Нормандії.

«Як компанія-підрядник з перевезення вантажів, що має на меті використання електротранспортних засобів, ми зацікавлені брати участь у вирішенні проблем постачання охолоджених продуктів до міських центрів, забезпечуючи при цьому нульові викиди, – пояснив Яніг Рено, технічний директор компанії Delanchy Group. – Ми змогли протестувати та підтвердити цю технологію при використанні передсерійної моделі повністю електричної вантажівки Renault серії D, яка задовольняла нас як з точки зору її використання, так і технічного обслуговування. Цей другий електромобіль приєднається до нашого автопарку і тим самим допоможе привнести справжню “енергетичну суміш”; у вирішення наших транспортних проблем».

Варто зазначити, що для автопарку компанії Delanchy Group, що складається з 1000 транспортних засобів, це перша модель Renault серії D Z.E., яка приєднається до 340 вантажних автомобілів, що використовуються для постачання товарів.

Нагадаємо, що згідно з повідомленням французького порталу L'Argus, запуск повністю електричного компактного кросовера Renault на платформі CMF-EV планується навесні 2021 року. Збиратися компактний електрокросовер буде на французькому заводі Renault в Дуе.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!