RSS
Новости
24 июля 2020, 11:52
Міненерго розглядає можливість передачі ТЕЦ від Фонду держмайна до «Нафтогазу»
Міністерство енергетики України розглядає можливість передачі повноважень з управління корпоративними правами держави щодо ТЕЦ від Фонду держмайна до НАК «Нафтогаз України». Про це повідомила в.о. міністра енергетики Ольга Буславець під час селекторної наради щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-2021рр.

За повідомленням міністерства, однією з нагальних проблем є питання заборгованості теплоелектроцентралей, що перебувають в управлінні Фонду держмайна, і як наслідок, загроза неотримання номінації на газ.

«Міністерство енергетики найближчим часом ініціюватиме нараду за участю Фонду держмайна, НАК «Нафтогаз України», Антимонопольного комітету для вирішення цієї проблеми. Ми пропрацюємо всі можливі варіанти, зокрема, і можливість передачі повноважень з управління корпоративними правами держави щодо ТЕЦ від Фонду держмайна до «Нафтогаз України», – зазначила Ольга Буславець.

Нагадаємо, що ПАТ "Центренерго" станом на 21 липня перерахувало понад 143 мільйонів гривень вугледобувним підприємствам України в рамках виконання плану погашення заборгованості.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!