RSS
Новости
7 августа, 16:34
Міненерго завершує підготовку Концепції реформи вугільної галузі і розробку методології рентабельності шахт
Міністерство енергетики завершує підготовку Концепції та плану заходів стосовно реформування державних підприємств вугільної промисловості, в тому числі розробку методології, за якою шахти будуть розділено на декілька категорій, для визначення їх подальших перспектив.

Про це повідомила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець, під час зустрічі представників Міненерго та інших державних органів із міжнародними партнерами.

«Ольга Буславець повідомила, що зараз команда Міністерства завершує підготовку Концепції та плану заходів стосовно реформування державних підприємств вугільної промисловості», - йдеться у повідомленні прес-служби профільного міністерства.

При цьому, наразі Міненерго також досліджує потреби ринку в енергетичному вугіллі та завершує розробку методології, за якою шахти будуть розділено на декілька категорій, й надалі будуть оцінені перспективи подальшої долі вугледобувних підприємств.

Разом з тим, Буславець зазначила, що пом’якшити наслідки економічних та соціальних проблем галузі, які виникнуть у процесі трансформації можливо через комплексний підхід.

«Я вважаю, що поєднання міжнародної технічної допомоги з інвестиціями та бюджетним фінансуванням є найкращим варіантом нашого співробітництва», – підсумувала очільниця Міненерго.

Також повідомляється, шо Міжнародні партнери зацікавлені в пілотному проекті трансформації двох мономіст – на сході і на заході України, та очікують від української сторони конкретні пропозиції щодо міст та критерії, за якими вони будуть відібрані.

Нагадаємо, в Україні готують пілотний проект щодо закриття шахт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!