RSS
Новости
14 августа 2020, 10:19
Отримано дозвіл на будівництво найбільшого Li-ion накопичувача енергії 1500 МВт / 6000 МВт * год
Американська енергетична компанія Vistra отримала дозвіл на розширення своєї системи накопичення енергії (СНЕ) в районі Мосс-Лендінг (Moss Landing) в Каліфорнії.

У 2018 році енергетичний регулятор американського штату Каліфорнія (California Public Utilities Commission) затвердив проєкт літій-іонного накопичувача енергії Vistra потужністю 300 МВт, ємністю 1200 МВт * год.

В кінці липня поточного року Комісія затвердила заявку розробників на будівництво чотирьох СНЕ по 300 МВт кожна поруч з раніше затвердженим об'єктом. Тобто загальна потужність системи досягне 1500 МВт.

Першу чергу проєкту (300 МВт) планують ввести в експлуатацію в поточному році.

Чотиригодинна система накопичення енергії потужністю 1500 МВт (та ємністю 6000 МВт * год), якщо вона буде побудована, стане (з великим відривом) найбільшої СНЕ у світі.

Чинне законодавство штату Каліфорнія передбачає, що до 2045 року 100% споживаної електроенергії повинно надходити з «чистих» джерел. Тому немає сумнівів, що потреба в накопичуваній енергії буде тільки зростати.

Нагадаємо, Tesla та Pacific Gas and Electric Company повідомили про те, що отримали всі дозвільні документи від влади та приступають до будівництва акумуляторної системи зберігання енергії на розподільчій підстанції в Мосс-Лендінг, штат Каліфорнія. Система буде складатися з 256 блоків Megapack і буде зберігати в два рази більше енергії, ніж всі акумулятори Tesla, продані за останні три місяці, - 730 МВт * год.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!