RSS
Новости
14 августа 2020, 12:24
Електрокросовер Hyundai проїхав без підзарядки понад 1000 км
Офіційний запас ходу електромобіля Hyundai Kona Electric становить трохи більше ніж 400 км залежно від методики вимірювання. Однак, як виявилося, цей автомобіль може проїхати в реальності набагато більше – понад 1000 км.

Саме таку автономність продемонстрували відразу три електричних кросовери Кона. За підсумками триденного тесту на трасі Лаузіцрінг (Евроспідвей Лаузиц) у Німеччині вони проїхали 1018,7, 1024,1 і 1026 км відповідно (без жодного під'єднання до розетки).

У тесті, який тривав майже 35 годин, брали участь три команди – дві з Hyundai і одна з журналу AutoBild. Спостерігала за тим, що відбувається, компанія Dekra – європейська компанія, яка займається техоглядом автомобілів.

Усі випробовувані автомобілі були в одній комплектації і з однаковими шинами (це дуже важливий момент), при цьому пересувалися вони з вимкненим кондиціонером і інформаційно-розважальною системою (з обладнання працювали лише денні ходові вогні – так вимагає законодавство). Середня швидкість руху автомобілів становила 29-31 км/год, і, як заявляють в Hyundai, це чудовий показник – він відображає типову швидкість руху в європейському місті, де максимально дозволена швидкість на багатьох ділянках становить 30 км/год.

"Цим тестом Kona Electric підтвердив те, що вже знають багато наших клієнтів, – це надійний, ефективний і екологічний кросовер, який добре підходить для повсякденного використання. Наші клієнти, які володіють Kona Electric або іншими електромобілями Hyundai, можуть розраховувати на поїздки на великі відстані без підзарядки і без побоювань із приводу запасу ходу ", – цитує Юргена Келлера, керівного директора Hyundai в Німеччині, Carscoops.

Раніше повідомлялось, що компанія Hyundai Motor Company показала світу свій перший електробус – County Electric. Новинка призначена для корейського ринку. В компанії наголосили, що електробус є економічною, екологічною, безпечною та зручною альтернативою дизельним автобусам.

Нагадаємо, що Hyundai створив окремий бренд для електрокарів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: obozrevatel.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!