RSS
Новости
21 августа 2020, 11:19
Tesla стала найбільшим продавцем електромобілів в США
США залишаються одним із провідних ринків електромобілів у всьому світі. Різні гравці роблять спроби встановити сильну присутність на ринку, але, схоже, Tesla поки виграє.

Дані, представлені компанією Buy Shares, вказують на те, що на Tesla припадало 81,66% усіх електричних транспортних засобів, що продалися в США станом на першу половину 2020 року – 71 375 електрокарів. Tesla Model 3 була найбільш продаваною моделлю з 38 314 одиницями.

Дослідження Buy Shares також розглянуло найдорожчих автовиробників за ринковою капіталізацією станом на 19 серпня 2020 року. З цих даних Tesla з ринковою капіталізацією у розмірі $350,08 млрд обходить всіх інших конкурентів.

Капіталізація японського виробника автомобілів Toyota майже вдвічі менше за Tesla і становить $189,29 мдрд. Американські General Motors мали найменший обсяг ринку на рівні 41,69 мільярда доларів серед досліджених компаній.

Нагадаємо, що масове використання електромобілів дозволило б США економити щорічно десятки мільярдів доларів. Про це заявили дослідники з Північно-західного університету, розташованого в місті Еванстон в передмісті Чикаго, штат Іллінойс.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!