RSS
Новости
28 августа 2020, 21:12
Американський стартап Bollinger представив прототип електричного фургона для служб доставки Deliver-E з батареями від 70 до 210 кВт*г
Американський автовиробник Bollinger анонсував черговий концепт - електричний вантажний мінівен Deliver-E, призначений для служб доставки.

По суті, модель являє собою модульний конструктор, з якого кожен замовник зможе зібрати відповідний саме для нього варіант. На передньопривідній платформі з електродвигуном можна зібрати вантажівку формату Class 2B, 3, 4, 5 завдяки можливості використовувати різну колісну базу. Вантажний кузов відрізняється плоскою та низькою підлогою - поріг знаходиться всього в 45 см (18 дюймів) від землі, що спрощує завантаження і вивантаження.

Аеродинамічний кузов дозволяє збільшити запас ходу, при цьому в залежності від типового маршруту доставки замовник може вибрати батарею на 70, 105, 140, 175 або 210 кВт*г. Запас ходу буде залежати від завантаження, але виробник пообіцяв підтримку швидкісної зарядки потужністю 100 кВт.

Навесні компанія Bollinger представила запатентовану модульну скейтборд-платфрму E-Chassis, яку можна використовувати для створення комерційних електромобілів практичної будь-якої спрямованості. За заявою творців, дана платформа буде використовуватися не тільки в двох анонсованих (електрокроссовер Bollinger B1 та електропікап Bollinger B2), а й в інших майбутніх моделях бренду.

Передбачається, що компанія почне виробництво електрокроссовера Bollinger B1 та електропікапа Bollinger B2 в 2021 році, а фургона для служб доставки Deliver-E - в 2022 році. Електромобілі подібного роду в найближчому майбутньому будуть надзвичайно затребувані на ринку - ними вже активно цікавляться такі компанії, як Amazon і UPS.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Bollinger Motors анонсувала платформу для електричних пікапів B2 Chassis Cab, що ідеально підходить для міських служб, будівельників і всіх тих, хто цінує практичність і надійність. На повнопривідне шасі з акумулятором можна буде встановити будь-який кузов.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!