RSS
Новости
4 сентября 2020, 14:36
Гірничодобувна компанія оголосила конкурс для 100% ВДЕ енергопостачання свого родовища
OZ Minerals, третя за величиною австралійська гірничодобувна компанія, що займає друге місце в світі за обсягом виробництва цинку, оголосила конкурс на розробку рішення для 100% ВДЕ енергопостачання свого нового рудника West Musgrave.

Проект на нинішній стадії дозволяє досягти високої частки відновлюваної енергії (> 70% від загальної потреби). Тепер OZ Minerals шукає рішення, які допоможуть збільшити цей відсоток.

Компанія відзначає, що відомою проблемою відновлюваних джерел енергії є варіабельність вироблення. Іноді вона може перевищувати споживання, а іноді не задовольняти попит. Якби надлишок енергії міг бути збережений, це дозволило б West Musgrave задовольнити 100% всього попиту на електроенергію за допомогою ВДЕ.

Для вирішення цього завдання запрошуються приватні особи, команди і організації з життєздатними рішеннями. Розглядатимуться як нові концепції, що знаходяться на ранній стадії, так і готові комерційні рішення.

Новий проект OZ Minerals з видобутку нікелю і міді вартістю близько одного мільярда австралійських доларів розташований на перетині кордонів Західної і Південної Австралії і Північній Території.

За даними компанії, середнє навантаження об'єкта становить 40 МВт, пікове 55 МВт. Планується будівництво 180 МВт вітрових і сонячних потужностей (дві третини - вітрові електростанції). При цьому більшу частину часу ВДЕ генерація буде перевищувати споживання.

Однак при нинішній економіці зберігання енергії вловлювати всю цю «зайву» електроенергію економічно недоцільно, тому, в рамках нинішньої концепції, близько 25% вироблення фактично втрачається (приблизно 60 ГВт * год на рік, австралійці називають це «розлитою енергією»).

OZ Minerals розглядала кілька різних варіантів скорочення обсягів цієї «розлитої» енергії і, відповідно, потреб в викопному паливі.

Одна із стратегій - це управління попитом і пошук способів формування гнучкого споживання (велика частина якого припадає на обробку і переробку руди), який узгоджувався б з профілями відновлюваної генерації, а інша - це різні форми акумуляторних систем зберігання енергії. Крім того, розглядалася також електрифікація автомобільного парку.

Основний фокус конкурсу - пошук рішень в галузі відновлюваних джерел енергії, які можуть бути включені в плани проекту West Musgrave.

На додаток до цієї мети OZ Minerals шукає нові та інноваційні рішення в галузі відновлюваних джерел енергії, які можуть мати більш широке бізнес-застосування і зіграти роль в переході OZ Minerals до діяльності з нульовими викидами.

Раніше ElektroVesti писали, що місто Сідней перейшло на 100% електроенергії з ВДЕ.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!