RSS
Новости
11 сентября 2020, 11:54
Кількість точок зарядки електромобілів в Європі та Північній Америці зросте до 7,6 млн до 2024 року
Відповідно до нового звіту «EV Charging Infrastructure in Europe and North America» шведської дослідницької фірми Berg Insight, у 2019 році в Європі та Північній Америці налічувалося 2 млн точок зарядки електромобілів. Велика частина з них - близько 1,3 млн - припадала на Європу.

За прогнозом Berg, до 2024 року загальна кількість зарядок для електромобілів в Європі та Північній Америці досягне 7,6 мільйона.

Кількість європейських точок зарядки до 2024 року виросте до 5,2 млн (CAGR = 31,1%), а північноамериканських з нинішніх 0,7 млн до 2,4 млн (CAGR = 26,7%).

Berg Insight окремо враховує «під'єднані» (connected) точки зарядки, тобто не просто «залізні ящики» з електрикою, а «інтелектуальні» пристрої, пов'язані із зовнішнім світом за допомогою таких технологій, як Wi-Fi, GPRS і 4G. Оператори таких точок можуть віддалено контролювати та обслуговувати їх, в той час як водії електромобілів за допомогою смартфонів можуть знаходити зарядні пристрої, відстежувати доступність зарядки та управляти платежами.

Цей «просунутий» сегмент буде рости високими темпами (38% в рік в середньому) та досягне 4,4 млн точок до 2024 року (див. графік).

Раніше ЕлектроВісті писали, що електромобілі мають явні екологічні та кліматичні переваги.

Нагадаємо, що к серпні поточного року український автопарк поповнився 647 електромобілями, з цієї кількості легковими були 625 і комерційними - 22 автомобілі. У порівнянні з серпнем минулого року попит на легкові електромобілі знизився на 11% (комерційні - на 61%), а якщо порівнювати з липнем 2020 року - то на 18% і 33% відповідно.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!