RSS
Новости
11 сентября 2020, 12:58
Volkswagen: «Через три роки ми будемо продавати більше електромобілів, ніж Tesla»
Голова виробничої ради VW Group Бернд Остерло назвав Tesla головним конкурентом та пообіцяв продати більше електромобілів вже у 2023 році. Для досягнення цієї мети Volkswagen планує використовувати платформу MEB та представити 50 нових моделей електрокарів до кінця 2025 року.

«Якщо Tesla побудує три нових заводи, на яких можна буде виробляти від 300 тис. до 500 тис. автомобілів [на кожному в рік], тоді мова піде про постачання ними від 900 тис. до 1,5 млн машин. Ми хочемо добитися того ж у 2023 році, а може й раніше », - заявив Остерло.

За його словами, ця мета реальна і її можна досягти за допомогою модульної платформи MEB, яка була спеціально розроблена для майбутніх електромобілів Volkswagen і вже використовується в ID.3 та ID.4. Більш того, у VW помітно більше шансів побити Tesla за обсягами випуску машин - свої моделі електрокарів готують всі дочірні компанії, включаючи Porsche, Audi та Skoda. Остання днями представила перший електромобіль на MEB - Skoda Enyaq iV.

Що стосується «розумних» переваг Tesla, то Остерло визнає відставання в програмному забезпеченні, оскільки Tesla вже використовує систему автопілота другого рівня у своїх електромобілях і збирається реалізувати «повну автономність» до кінця поточного року. Однак і цей недолік можна виправити, вважає він. Група провідних інженерів VW Group, сформована главою Audi Маркусом Дусманном в рамках проєкту Artemis, вже приступила до розробки свого автопілота й планує показати «передову систему комп'ютерного управління автомобілем» не пізніше 2024 року. Спочатку ця система з'явиться в моделях лінійки Audi e-tron, а потім і в електромобілях Volkswagen.

Ще у 2018 році представники VW заявили, що інвестують $ 52 млрд. В розробку 50 електромобілів до 2025 року й більша частина буде представлена до кінця 2023 року.

Нагадаємо, що Volkswagen може випустити електричний кросовер під назвою e-Thing.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое