RSS
Новости
18 сентября 2020, 11:52
Microsoft розміщуватиме підводні дата-центри поруч з офшорними вітровими електростанціями
Експеримент, проведений корпорацією Microsoft, показав, що «підводні центри обробки даних надійні, практичні та раціонально витрачають енергію». Ще у 2018 році компанія розмістила дата-центр «контейнерного виконання» на 36-метровій глибині біля берегів шотландського архіпелагу Оркні.

Експеримент пройшов успішно, і компанія планує наступні кроки.

Microsoft заявила, що її команда за спеціальними проєктами зараз розглядає такі сценарії, як спільне розміщення підводного центру обробки даних з морською вітровою електростанцією. «Навіть при слабкому вітрі буде достатньо потужності для дата-центру».

Софтверний гігант вважає, що підводне розгортання дата-центрів з живленням їх від офшорних вітрових електростанцій та «інших морських відновлюваних генераторів» дозволить розміщувати центри обробки даних поруч з великими населеними пунктами на узбережжі, збільшуючи обсяг даних «для підтримки зростаючого використання хмарних веб-сервісів для мільярдів користувачів».

«Ми бачимо все більшу й більшу потребу в невеликих дата-центрах, розташованих ближче до клієнтів, а не в цих величезних, складського типу центрах обробки даних в глушині», - кажуть в Microsoft.

На поточному тижні Microsoft підписала угоду про співпрацю з нафтогазовим концерном BP, один з розділів якого передбачає, що BP буде поставляти для Microsoft відновлювану енергію.

Раніше повідомлялось, що американська Microsoft Corp. (SPB: MSFT) створила коаліцію Transform to Net Zero спільно з Mercedes-Benz, Nike Inc. (SPB: NKE), Starbucks Corp. (SPB: SBUX), Unilever, Danone, A.P. Moeller-Maersk, Natura & Co. (SPB: NTCO) та Wipro по переходу до нульового викиду СО2

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое