RSS
Новости
2 октября 2020, 11:54
У Греції створили першу в світі сонячну електростанцію з графеновими елементами
Проєкт «Graphene Flagship's Spearhead» створив першу у світі сонячну електростанцію з графен-перовскітів. Станцію було збудовано на острові Крит, Греція.

Сонячні елементи, що підтримують графен, мінімізують витрати сонячної енергії, та матимуть вартість енергії нижче 20 євро / МВт*год, що дешевше, ніж викопне паливо.

Сонячна електростанція збудована у співпраці з Римським університетом, Грецьким Середземноморським університетом, Кембриджським університетом, Інститутом італійських технологій, а також GreatCell Solar. Все почалося в 2019 році під час спільної роботи над виробництвом перовскітних сонячних елементів, збагачених графеном. Вони продемонстрували чудову потужність та ефективність перетворення 15,3 %.

Перовскітові фотоелектричні системи – недорога, але надійна технологія, що проста у виготовленні. Використання графену в перовскітних сонячних панелях підвищує ефективність перетворення енергії та подовжує строк служби модуля.

За словами доктора Еммануеля Кімакіса, лідера робочої групи, сонячні панелі були передані з Італії на Крит, де вони були зібрані прямо на майданчику. Наступним кроком команди вчених є виготовлення графен-перовскітних сонячних елементів для комерційного використання.

Нагадаємо, що Греція побудує 2,8 ГВт сонячних електростанцій в якості «компенсації» закриття вугільних.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!