RSS
Новости
9 октября 2020, 17:48
Американська фармкомпанія інвестує $250 млн у відмову від викопного палива
Американська фармацевтична компанія Biogen вкладе 250 мільйонів доларів у ліквідацію викопного палива у всіх своїх операціях і співпраці з установами.

Ініціатива «Здоровий клімат - здорове життя» розрахована на 20 років.

Передбачається, що до 2025 року 80% постачальників компанії суттєво зменшать використання викопних видів палива, до 2030 року половина - отримуватиме електроенергію виключно з відновлюваних джерел, а до 2040 року таких постачальників вже буде 90%.

Також фармкомпанія планує перевести свій парк з більш ніж 1500 автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння на електромобілі до 2025 року і встановити зарядні станції на понад 30 корпоративних майданчиках.

Також Biogen вкладатиме у впровадження «зеленої» хімії на усіх етапах розвитку терапії до 2023 року. Компанія планує, що всі продукти стануть на 90% «зеленими» до 2030 року.

Фармкомпанія також зобов’язується утилізувати, мінімізувати та переробляти пластмаси, одержувані з викопного палива, а також повністю відмовитись від пластмаси у вторинній і третинній упаковці до 2040 року.

Biogen також планує активно підтримувати інші інститути у боротьбі зі зміною клімату, збільшуючи інвестиції у високоефективні ESG (екологічні, соціальні та управлінські) компанії та інвестиційні фонди.

Biogen стала першою компанією зі списку Fortune 500, яка зобов'язалася до 2040 року стати вільною від викопного палива у всіх своїх операціях.

"Наша ініціатива «Здоровий клімат - здорове життя» ще більше спирається на стратегію Biogen по боротьбі зі зміною клімату шляхом вирішення взаємопов'язаних проблем клімату і здоров'я, у тому числі у сфері здоров'я мозку", - сказав генеральний директор Biogen Мішель Вунацос.

Раніше ElektroVesti писали, що ВДЕ вперше випередили викопне паливо в генерації електроенергії в ЄС.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!