RSS
Новости
16 октября 2020, 10:16
США інвестують $100 млн у відмову від дизельного палива
США інвестують 100 мільйонів доларів у відмову від дизельного палива та впровадження водневих паливних елементів для вантажних перевезень на далекі відстані.

Про це йдеться у новому п'ятирічному плані, оприлюдненому Міністерством енергетики США у жовтні. 

«Наразі Міненерго об'єднало два консорціуми, що працюють над зниженням вартості та поліпшенням характеристик електролізерів та паливних елементів для важких умов експлуатації, - пояснив заступник міністра енергетики США з питань енергоефективності та відновлюваних джерел енергії Деніел Сіммонс. – Ми повинні прискорити впровадження водневих паливних елементів для далеких перевезень по всій країні».  

Зокрема, один з консорціумів - «H2NEW» - відповідатиме за створення великомасштабних, довговічних, ефективних та доступних електролізерів, які виробляють водень з електрики та води.

Це оголошення було зроблено лише через день після того, як Національна коаліція вантажівок з нульовим рівнем викидів направила до Конгресу відкритий лист, який закликає до виділення більше двох мільярдів доларів для придбання ZET, який прискорює виробництво та розгортання десятків тисяч автомобілів з нульовим рівнем викидів у вантажних автомобілях США протягом п'яти років.

Примітно, що раніше Сполучені Штати дуже повільно включали чисту енергію у пакети стимулів. 

Раніше ЕлектроВісті писали, що вже понад сім мільйонів електромобілів їздять по дорогах усього світу. Ще десять років тому їх було всього 20 тисяч. Проте, цей технологічний ривок, яким би значним він не був для зниження залежності від викопного палива в довгостроковій перспективі, не зможе привести до бажаних результатів - запобігання кліматичній катастрофі. І саме це доводять автори нового дослідження з Університету Торонто.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!