RSS
Новости
16 октября 2020, 15:12
Австралійська компанія розробила перший в світі проект судна для транспортування стисненого водню
Австралійська компанія Global Energy Ventures представила подробиці проекту H2 Ship по розробці нової конструкції судна для транспортування стисненого водню. Компанія очікує, що детальне проектування нового судна буде схвалено Американським бюро судноплавства (ABS) на початку 2021 року.

Фахівці компанії реалізували проект прискореної програми розробки технічних специфікацій для інноваційного судна зі стисненим H2, включаючи систему утримання вантажу, яка буде спроектована відповідно до вимог ABS.

Судно і його інноваційна вантажна система знаходяться в процесі патентування, GEV розраховує отримати широку патентний захист.

Двигуни, що працюють на чистому водні, не даватимуть викиду вуглецю. Система захисної оболонки забезпечить зберігання водню при заданому тиску 3600 фунтів на квадратний дюйм (або 250 бар). Судно H2 від GEV матиме ємність зберігання до 2 000 тонн (23 млн куб. м) стисненого водню. Судна меншої місткості будуть розроблятися GEV в демонстраційних цілях на основі конкретних пілотних експортних проектів.

Раніше ElektroVesti писали, що на італійській верфі почали будівництво гібридного судна на водневому паливі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое