RSS
Новости
23 октября 2020, 11:54
Уряд Шотландії погодив будівництво вітропарку потужністю 106 МВт
Уряд Шотландії затвердив плани Banks Renewables щодо вітроелектростанції Lethans потужністю 105,6 МВт у східному Ейрширі, Шотландія. В рамках цього проєкту буде встановлено 22 вітрові турбіни висотою 220 метрів.

Початковий план вітропарку був затверджений ще у березні 2018 року, але Banks Renewables взяли на себе переробку проєкту, щоб максимізувати його ефективність, включаючи зменшення кількості турбін з 26 до 22-х.

Схвалення проєкту Урядом Шотландії забезпечить реальні вигоди місцевому населенню, навколишньому середовищу та економіці Східного Ейрширу. Зокрема, за 30 років роботи вітрова електростанція внесе щонайменше 7,1 млн. фунтів стерлінгів у фонд місцевої громади. Крім того, громада отримає близько 16 млн. фунтів стерлінгів прибутку через залучення до будівництва ВЕС місцевих постачальників та підрядників.

Нагадаємо, що у Північному морі в 15 км від узбережжя шотландського округу Файф планують побудувати вітрову електростанцію Neart na Gaoithe потужністю 450 МВт. Проєкт реалізує компанія Electricite de France (EDF) Renewables та державна електроенергетична компанія Ірландії (Irish Electricity State Board, ESB).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!