RSS
Новости
23 октября 2020, 17:04
В Єгипті збудують вітроелектростанцію потужністю 2 ГВт
Нині в Єгипті триває робота з будівництва нової вітроелектростанції потужністю 2 ГВт, з яких 500 МВт забезпечить німецька компанія Siemens.

Міністр електроенергетики та відновлюваних джерел енергії Єгипту Мохамед Шейкер оголосив, новий вітропарк збільшить наявну потужність відновлюваних джерел енергії до 10 ГВт, що є частиною державної національної стратегії відновлюваної енергетики. Національна стратегія Єгипту має на меті генерувати 20 % від загального обсягу енергії з відновлюваних джерел до 2022 року, з можливістю подвоєння показника до 2035 року.

Міністр пояснив, що ситуація з проектами ВДЕ в Єгипті значно покращилася. За його словами, продуктивність гідроенергетики за фінансовий рік 2019/2020 склала близько 15 038 ГВт на годину, тоді як проекти вітроенергетики забезпечували близько 4230 ГВт на годину.

Енергія, вироблена сонячними електростанціями, становила близько 3 655 ГВт* год, на додачу до близько 15 ГВт*год, вироблених в рамках проектів на біопаливі. Міністр також навів у якості успішних прикладів роботу вітрової електростанції потужністю 250 МВт у районі Суецької затоки, та фотоелектричну установку потужністю 26 МВт у місті Ком Омбо, провінція Асуан. Нині в стадії розвитку вітрові електростанції потужністю 2,2 ГВт та СЕС сукупною потужністю 550 МВт.

Нагадаємо, Єгипет планує продавати «зелену» електроенергію в Європу і Африку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!