RSS
Новости
30 октября 2020, 10:57
Німеччина готова внести 20 млн євро у мультифонд для реформування вугільної галузі в Україні - Міненерго
Міністр економіки та енергетики Німеччини Петер Альмайер вважає за необхідне для реформування вугільної галузі України створити відповідний мультифонд, в який Німеччина готова зробити перший внесок у розмірі 20 млн євро.

"Міністр економіки та енергетики Німеччини запропонував створити мультифонд, в який Німеччина готова зробити перший внесок у сумі 20 млн євро та закликає до участі інші країни", - йдеться в повідомленні на сайті Міненерго України.

Згідно з повідомленням, міжнародні партнери вже висловили свою зацікавленість не тільки в реалізації пілотних проєктів, а й у впровадженні реформи вугільної галузі в цілому.

На початку жовтня глава Міненерго Ольга Буславець представила проєкт концепції реформування вугільної галузі України. Згідно з проєктом концепції, мова, зокрема, йде про розподіл шахт на три групи: перша - шахти, які підлягають інтеграції з ПАТ "Центренерго" та є його ресурсною базою. Друга - шахти подвійного призначення, тобто ті, які видобувають і енергетичне, і коксівне вугілля, що використовується в металургії. Третя група - шахти, які підлягають приватизації не тільки як вугледобувні підприємства, але й як цілісні майнові комплекси з метою перепрофілювання.

Тоді міністерство відзначало, що їм спільно із зарубіжними партнерами, зокрема урядом Німеччини та міжнародними організаціями, відбираються шахти для проведення пілотних проєктів по трансформації вугільних мономіст. Міненерго запропонувало німецькій стороні шість шахт на заході й сході України.

Раніше ЕлектроВісті писали, що вугільні шахти можуть стати центрами розвитку та застосування паливних осередків та технології з виробництва водню.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое