RSS
Новости
30 октября 2020, 15:11
“Енергоатом” підтримує позицію Геруса щодо пріоритетного погашення боргів перед держкомпаніями
ДП «НАЕК «Енергоатом» повідомляє, що підтримує позицію, озвучену головою парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрієм Герусом стосовно алгоритму погашення боргів перед «Енергоатомом» та іншими державними компаніями.

Андрій Герус наголосив, якщо держава збирається випускати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), щоб якомога швидше розрахуватися з приватною «зеленою» генерацією, то вона має пам’ятати й про державні підприємства і насамперед подбати саме про них.

«Загальний борг лише перед ДП «НАЕК «Енергоатом» становить понад 23 млрд грн, з них 11,624 млрд грн – борг ще «старого» енергоринку. З огляду на те, що Енергоатом виробляє більше половини всієї електроенергії в країні та є державною компанією, цілком логічно було б очікувати на пріоритет у погашенні цієї заборгованості», – йдеться у повідомленні.

Андрій Герус повідомляв, що погашення боргів має бути, або у порядку їх виникнення, або на пропорційній основі для усіх компаній. 

«Не чув жодного аргументу, чому борги приватним компаніям мають терміново гасититися вже зараз, а борги перед  державними компаніями, де де-факто акціонерами є весь український народ, можуть не гаситися ще роками», – написав він на своїй сторінці Facebook. 

Раніше ElektroVesti писали, що «Енергоатом» переніс на 2021р частину заходів Програми з підвищення безпеки АЕС через пандемію коронавірусу.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое