RSS
Новости
6 ноября 2020, 14:35
"Богдан Моторс" і "Южмаш" спільно вироблятимуть пасажирський і вантажний транспорт
Автомобільна компанія "Богдан Моторс" і ДП "Виробниче об'єднання" Південний машинобудівний завод ім. А.Н. Макарова" уклали меморандум про співпрацю, який передбачає об'єднання зусиль компаній в проекті з виробництва пасажирських і вантажних транспортних засобів.

Відзначається, що в "Богдан Моторс" в рамках цього проекту планують налагодити поставку на "Южмаш" високоякісних складових, вузлів, компонентів і деталей, а також забезпечити участь у виробничому процесі профільних фахівців. У свою чергу, "Южмаш" готовий надати ресурси у вигляді виробничих потужностей, обладнання та підготовлену інфраструктуру, оскільки для цього у підприємства є виробничий потенціал і необхідні технології.

Також повідомляється, що в Дніпрі в останні роки реалізуються інфраструктурні проекти по відродженню муніципального транспорту. Тому вихід на пропозицію нового постачальника допоможе не тільки вибрати найбільш вигідну пропозицію, але і створити нові робочі місця і збільшити податкові надходження до міського бюджету.

"Богдан Моторс" останнім часом активно нарощує обсяги виробництва тролейбусів і автобусів. Зараз на етапі реалізації знаходяться проекти з постачання тролейбусів до Луцька, Харкова, Полтави, Сум та Херсона. Також в цьому році поставлена ​​партія автобусів в Івано-Франківськ, а шкільних автобусів - в Рівненську, Тернопільську та Волинську області ", - зазначають у “Богдан Моторс”.

Реалізація проектів громадського транспорту для українських міст стала можливою завдяки співпраці "Богдан Моторс" з органами місцевого самоврядування в рамках проекту "Міський громадський транспорт в Україні", який фінансується за рахунок коштів ЄБРР і ЄІБ.

Нагадаємо, «Богдан Моторс» готовий локалізувати виробництво тролейбусів на 50%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!