RSS
Новости
13 ноября 2020, 12:59
В Британії збудують найбільший в країні завод по зберіганню енергії з використанням батарей Tesla
У цьому місяці у Великобританії почнуться роботи по найбільшому в країні проєкту по зберіганню енергії з використанням гігантських батарей Tesla.

Проєкт, який отримав назву Contego на південному сході Англії буде складатися з 28 мегапакетних батарей Tesla, які зможуть накопичувати енергію з відновлюваних джерел для використання в періоди пікового споживання. Станція потужністю 34 мегават стане однією з найбільших у Великобританії електростанцій. Очікується, що її буде завершено у 2021 році.

Великобританія взяла на себе зобов'язання реалізувати до 2030 року величезну програму офшорної вітроенергетики. Для інтеграції 40 гігаватів переривчастої вітрової генерації потрібен бум в акумуляторних сховищах, щоб допомогти використовувати надлишкову енергію і передавати електрику при необхідності.

Завод розробляють Fotowatio Renewable Ventures BV і Harmony Energy. Це буде вже другий проєкт цих компаній з використанням акумуляторів Tesla. Перший, проєкт потужністю 7,5 мегаватів в Дорсеті, на південному заході Англії, стартував в червні і надає послуги по балансуванню енергосистеми Великобританії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у Великобританії в регіоні Хамбер планують створити перший у світі промисловий безвуглецевий кластер.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!