RSS
Новости
27 ноября 2020, 17:43
Бангкок запускає річкові трамвайчики на сонячних панелях
У Бангкоку (Таїланд) по 170-річному каналу запустили вісім човнів на сонячних панелях. Нові пасажирські судна на Чао Прайе почали курсувати сьогодні 27 листопада.

Річкові трамвайчики мають довжину 10 метрів і ширину 3 метри. На верхній технічній палубі встановлені 12 сонячних панелей. Судна оснащені двома двигунами Torqeedo Cruise 10.0 RXL з Німеччини. Кожне сидіння забезпечене рятувальними жилетами.

Човни будуть відправлятися кожні 15 хвилин з 6:00 до 19:00 по буднях і з 8:00 до 19: 00 по вихідних. Вони курсуватимуть за маршрутом від 11 пірсу на ринку Тхеварат до пірсу біля станції метро Хуа Лампхонг.

Спочатку річкові трамвайчики на сонячних панелях будуть працювати безкоштовно і вміщати до 30 пасажирів, включаючи інвалідів-колясочників.

Човни можна буде відстежувати по GPS з програми ViaBus (iOS / Android), яке в даний час використовується управлінням масового транспорту Бангкока.

Швидкісні катери Chao Phraya Express і прогулянковий катер каналу Saen Saep також швартуються на причалах ринку Тхеварат, біля Міністерства енергетики і станції метро Хуа Лампхонг, що об'єднує кілька річкових транспортних сервісів.

Раніше ElektroVesti писали, що у Миколаєві для річкових перевезень розробили судно з сонячними панелями.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!